en
de
italy

KONTAKTY

Vialis
Spojovací 690, Vysoký Újezd, 267 16
Velká Buková 123, Křivoklát, 270 23
tel: +420 777 313 572
info(a)vialis.cz
Mluvíme česky a italsky


PLATEBNÍ METODYDOPRAVA


Reklamace
Reklamace

Reklamace

Výměna zboží a Vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů
 

REKLAMACE:
Na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců. Pokud se během této doby projeví výrobní vady, nebo zboží neodpovídá popisku či obrázku, nebo není zákazník spokojený s kvalitou má právo výrobek reklamovat.
Postupuje se dle běžného reklamačního řádu v souladu s občanským zákoníkem

VÝMĚNA ZBOŽÍ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ V ZÁKONNÉ LHŮTĚ 14 DNŮ:
Pokud správně neodhadnete velikost nebo Vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete ho vyměnit nebo vrátit.
Při výměně a vrácení by měl být dodržen následující postup:
Pokud si zákazník přeje zboží vyměnit, nebo vrátit musí mě o této skutečnosti informovat nejpozději do 14 dní od převzetí zboží a pak do 5ti dnů od zaslání požadavku na výměnu nebo vrácení zboží zaslat na adresu Velká Buková 123, 270 23
Zásilka musí obsahovat písemnou žádost o výměnu zboží, případně číslo účtu kupujícího, kam prodejce nejpozději do 10 dnů od vrácení  nevyhovujícího zboží vrátí peníze. Stávající faktura bude dobropisována a nové zboží bude zasláno na základě nové objednávky, kterou kupující učiní buď prostřednictvím e-shopu nebo písemně v přiloženém dopise. Prodávající si vyhrazuje právo nevyhovět požadavku kupujícího, pokud by zboží bylo ušpiněné nebo znehodnocené použitím. 
Zákazník má také právo do 14 dní odstoupit od smlouvy a prodejce je povinen nejpozději do 14ti dnů od vrácení zboží na jeho adresu  zaslat částku za zboží na účet uvedený kupujícím.
Podmínky od stoupení od smlouvy jsou stejné jako při výměně zboží. 
 
YjgxODQ